در جلسه امروز هیات مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، محمدرضا محسنی به نمایندگی از شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به مدیر عاملی سمات منصوب شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در این جلسه که در محل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برگزار شد، محمدرضا محسنی به نمایندگی از شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و با تایید سازمان بورس و اوراق بهادار به مدیر عاملی سمات منصوب شد.

حسن امیری به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار، سید ابراهیم عنایت به نمایندگی از شرکت فرابورس ایران، علی رستگار به نمایندگی از بانک ملت، علیرضا حاجی نوروزی به نمایندگی از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران و محمدرضا محسنی به نمایندگی از شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس اعضای هیات مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه هستند.

محمدرضا محسنی که دارای مدرک دکتری مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است تا پیش از این علاوه بر سمت مدیرعاملی شرکت لوازم خانگی پارس الکتریک؛ عضو هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (شستا) بوده است.

محسنی همچنین در رزومه کاری خود عناوینی مانند عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه صنایع خودرو، مشاور مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا، عضو هیات مدیره شرکت سایپا پیستون و مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را داراست.
 

شماران