درخواست عضویت

حسابدار گرامی
با درود

از این که در حال پیگیری عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران هستید خوشحالیم. با عضویت در انجمن به بزرگترین تشکّل حسابداران حرفه ای ایران (با بیش از ۱۶۰۰۰ عضو از سرتاسر ایران) می‌پیوندید؛ و با توجه به عضویت انجمن در فدراسیون بین‌المللی حسابداران (IFAC) از اعتباری حرفه‌ای در سطح بین‌المللی برخوردار خواهید شد.

خویش‌ارزیابی شرایط عضویت
لطفا پیش از هرگونه اقدام برای درخواست عضویت در انجمن شرایط عضویت را به دقت بخوانید و از انطباق وضعیت عمومی، تحصیلی و حرفه‌ای خود با شرایط مذکور اطمینان حاصل کنید. در صورت نیاز به راهنمایی تکمیلی نیز می توانید با کارشناسان امور اعضای انجمن (تلفن‌های انجمن، داخلی ۳) تماس بگیرید.

راه‌های ارسال درخواست عضویت
پس از اطمینان از داشتن شرایط عضویت در انجمن، درخواست عضویت خود را به یکی از دو روش زیر می‌توانید ارسال کنید:
 
روش اول: پر کردن فرم عضویت زیر به صورت آنلاین و ارسال مدارک ضروری به ایمیل members@iica.ir
در این روش پس از پر کردن فرم زیر (آنلاین) و کلیک روی دکمه ارسال، یک کد رهگیری به شما داده می شود. از این کد می توانید برای پیگیری وضعیت عضویت خود استفاده کنید. توجه داشته باشید! هنگام ارسال مدارک ضروری به ایمیل members@iica.ir باید نام، نام خانوادگی و کد پیگیری خود را باید در موضوع (subject) ایمیل ارسالی ذکر کنید.

روش دوم: دانلود فرم عضویت و پر کردن آن به صورت دستی و ارسال پستی به همراه مدارک ضروری به نشانی تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، شماره ۲۸، طبقه دوم، انجمن حسابداران خبره ایران، کدپستی ۱۵۱۴۹۳۶۵۱۴؛ یا ارسال پستی به صندوق پستی ۳۶۹۱ / ۱۵۸۱۵

مدارک ضروری
  • تصویر صفحه اول شناسنامه
  • تصویر روی کارت ملی
  • تصویر متقاضی (عکس پرسنلی)
  • تصویر دانشنامه مقطع تحصیلی کارشناسی (لیسانس)
  • تصویر گواهی سابقه کار (خطاب به انجمن حسابداران خبره ایران)
  • فیش واریز ورودیه به مبلغ شش میلیون و پانصد هزار ریال به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۹۱۲۸ نزد بانک ملی ایران یا شماره حساب ۴۵۰۵۳۵۵۵ نزد بانک تجارت به نام انجمن حسابداران خبره ایران (پس از تکمیل مدارک و واریز مبلغ شش میلیون و پانصد هزار ریال دوم بابت حق عضویت سالانه سال اول، کارت عضویت صادر خواهد شد)
 
 

توجه: دست‌کم یک نفر از معرفان باید فرد حرفه‌ای شاغل در یکی از زمینه‌های شغلی حسابداری باشد. چنان‌چه هر دو معرف از اعضای خبره انجمن در یکی از شاخه‌های تخصصی «حسابدار مستقل خبره»، «حسابدار مالی خبره»، یا «حسابدار مدیریت خبره» یا «حسابدار رسمی» (عضو جامعه حسابداران رسمی ایران) باشند، فرایند پذیرش در زمان کوتاه‌تری سپری خواهد شد. رعایت این ضابطه برای اعضای جامعه حسابداران رسمی ایران ضرورت ندارد. به عبارت دیگر، «حسابداران رسمی» می‎توانند صرفاً با فرستادن مدارک هویتی و تحصیلی خود به همراه کپی کارت عضویت در جامعه حسابداران رسمی ایران به عضویت در انجمن درآیند.

سازمان آگهی های
وبگاه انجمن :
۸۲ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۳ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۴ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۵ ۹۹ ۶۵ ۸۸
ads@iica.ir
اطلاعات بیشتر