(برای دیدن ویدئو روی تصویر کلیک کنید)

 

انجمن حسابداران خبره ایران با داشتن قریب به هشت هزار و پانصد عضو حرفه‎ای از همه استانهای کشور و از همه مشاغل گوناگون حسابداری، مربوط‎‎ترین شبکه متخصصان تراز اول حسابداری و مالی کشور برای معرفی محصولات و خدمات نرم‎افزاری و سخت‎افزاری در زمینه حسابداری، حسابرسی، مالی، اداری، و مدیریتی؛ و همچنین، خدمات عمومی و تخصصی بانکداری، بیمه‎ای، سرمایه‎گذاری، تامین مالی، و خدمات و محصولات مشابه است. شرکتها و موسساتی که علاقه‎مند به معرفی محصولات و خدمات خود به اعضای انجمن و سایر مخاطبان رسانه‎های فراگیر در اختیار انجمن هستند می‎توانند از یکی از دو راه زیر نسبت به انتشار آگهی‎های خود اقدام کنند.


انتشار آگهی در وبگاه انجمن

اکنون که قریب به دو سال از راهاندازی وبگاه جدید انجمن سپری شدهاست؛ مفتخریم به اطلاع برسانیم، در اثر تلاشهای مستمر انجامشده به منظور تامین محتوای مناسب و کاربردی برای حسابداران و دیگر علاقهمندان، وبگاه انجمن حسابداران خبره ایران به استناد رتبهبندی الکسا در جایگاه پربازدیدترین وبگاه در بین وبگاههای نهادهای حسابداری ایران قرار دارد. ضمن این که با توجه به در شرف راهاندازی بودن بخشهای پرمخاطب دیگری که ظرف ماههای گذشته بر روی طراحی آنها وقت قابل ملاحظهای صرف شده است، این جایگاه بیتردید ظرف ماههای آینده ارتقاء چشمگیری نیز خواهد یافت. از این رو، مطابق تصمیم متخذه در سازمان آگهیهای انجمن مقرر شده است از یکم تیر 1396 فرایند انتشار آگهی در جایگاههای مختلف در نظر گرفته شده بر روی این وبگاه نیز در چارچوب نرخنامه و ضوابط انتشار آگهی تبلیغاتی در وبگاه انجمن انجام شود.

 

انتشار آگهی در مجله حسابدار (ماهنامه انجمن)

مجله حسابدار به عنوان نخستین و تنها ماهنامه حرفهای حسابداری ایران از نیمه دوم سال 1355 تا کنون (قریب به 40 سال) به طور منظم منتشر شدهاست. این ماهنامه به عنوان پرخوانندهترین مجله حرفه حسابداری و مالی ایران (با یکصد هزار شمارگان در سال) علاوه بر توزیع گسترده از طریق شبکه روزنامهفروشیهای کشور و ارسال منظم به مشترکان مجله، در مقام ارگان رسمی انجمن حسابداران خبره ایران نیز به صورت ماهانه برای نزدیک به 8.500 عضو انجمن در سرتاسر کشور (هر 31 استان) ارسال میشود. علاقهمندان انتشار آگهی در این مجله می‎توانند در چارچوب نرخنامه و ضوابط انتشار آگهی تبلیغاتی در مجله حسابدار نسبت به اعلام سفارش آگهی خود اقدام کنند.

 

اطلاعات تماس

  • تلفن‎ها: 5 تا 82 99 65 88 (021) داخلی 4 (خانم صفری‎نژاد)
  • نمابر (فکس): 67 86 87 88 (021)
  • رایانامه (ایمیل): این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلگرام: @ads_iica_ir (پاسخگویی آنلاین در ساعات اداری)
  • صندوق پستی: 3691 / 15845
  • نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، رو به روی بیمارستان کسری، شماره 28، طبقه دوم
  • کدپستی: 1514936514
  • ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه، ساعت 9 تا 16:30